Prowadzenie bloga to nie łatwa sprawa. Mieliśmy okazję przekonać się już o tym nie raz. Chyba najtrudniej jest opisywać swoje działania, nawet pracując „w branży”. Tak też było z nami. Masa projektów, które zrealizowaliśmy ostatnimi czasy sprawiło, że ta sporo znacząca dla życia strony w internecie czynność została odstawiona na drugi, a może i nawet trzeci plan. Tu i teraz obiecujemy to zmienić i jak najczęściej dokumentować nasze prace i je Wam udostępniać. Za nami dużo, a przed nami jeszcze więcej!

Jak pewnie niektórzy zauważyli – odświeżyliśmy nasze logo ale nie tylko. Początkowo miało być delikatnie, a skończyło się na całkowicie nowym logo i identyfikacji wizualnej naszej firmy. Poważnym zmianom i przebudowie uległa również nasza strona internetowa. Teraz jest dużo bardziej przejrzysta i łatwa do przeglądania. Powstały nowe treści i media. Chcemy żeby to miejsce stało się taką centralką naszych działań, z której będziecie w stanie płynnie przemieszczać się po naszych pozostałych serwisach i mediach społecznościowych.

Nowe logo i strona internetowa to tylko początek. Przed nami masa planów, które niebawem zaczniemy realizować. Śledźcie naszego Facebooka, Insta, no i oczywiście Bloga. Idzie dużo nowego. Zaskoczymy Was! Już wkrótce!